Zděný dům je drahý přežitek

Jak dřevostavby, tak mobilní domy je možné stavět podle požadavků zákazníků. Každý si může nadiktovat, jak chce posunout příčky, kde budou umístěna okna, dveře, ale je možné si i zadat dispozice jednotlivých místností.
dům pod kopcem

Tyto domy jsou tím nejlepším spojením moderní architektury, šetrnosti k přírodě a také k vaší peněžence.

Na rozdíl od zděných domů jsou dřevostavby úsporné, co se týká nákladů na vytápění, a jsou nízkoenergetické.

Většina firem vám zajistí výstavbu podle projektu, který si sami dodáte.

Když si představíte, že si zadáte požadavek na dům a za jeden jediný měsíc už v něm bydlíte, co si lepšího můžete přát?

Montované rodinné domy jsou stavěny na bázi lehké prefabrikace dřeva. To znamená, že nosná konstrukce je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva. Rychlost výstavby se dosahuje využitím stavebnicové technologie.

Jsou to velkoplošné panely, které se na místě smontovávají dohromady.

Samozřejmostí je, že dřevostavba splňuje přísné domácí a evropské normy. Ať protipožární, tak bezpečnostní.

Technologie zaručuje domům dlouhou životnost.
vila na prodej

Jak vidíte, díky současným technologickým možnostem můžete bydlet během několika týdnů, v úžasném domě a proto z dnešního hlediska , ve kterém už málokdo chce žít.

A nejen, že jsou levné, kvalitní a energeticky úsporné, ale jsou také vysoce ekologické. Jejich provoz nezatěžuje přírodu vysokou spotřebou fosilních paliv, ale jsou také vyrobeny z obnovitelného materiálu. Tedy dřeva.

Dřevostavby vynikají ekonomikou svého provozu, takže určitě ušetříte až desetitisíce ročně. To vše díky kvalitní tepelné izolaci obvodových a stropních konstrukcí. Nemusíte se bát, že v základní verzi vám bude zima. Týká se to všech verzí modelů. Izolační vlastnosti je možné zvýšit přidáním izolační předstěny s tloušťkou 60 mm.

studna u domu

Nízkoenergetické domy jsou ekologické, funkční, moderní, finančně dostupné a celkově odpovídají současným požadavkům. Jejich životnost je srovnatelná s běžnými zděnými domy a dokonce jsou i působivé po architektonické stránce.

Je možné je vybavit tepelnými čerpadly a řízeným větráním s rekuperací vzduchu. Tím se snižují tepelné ztráty větráním, hlavně v zimě.

Pro moderní rodinu, zajímající se o ekologický dopad na přírodu je jednoznačně dřevostavba správnou volbou.