Vyberte jen to nejvýhodnější

Máte pocit, že Vaše firemní prostory nejsou dostatečně osvětlené? A přitom platíte docela slušnou měsíční sumu na zálohách za elektřinu? Chcete to změnit? Podívejte se k sousedům, kteří jsou možná už v tomto směru dál, než Vy.

Nebojte se zeptat.
Když navštěvujete různé firmy za obchodními účely, zeptejte se mimo jiné i na to, kolik platí za to osvětlení každý měsíc? Jestli se ty led panely vyplatí mít rozmístěné po celém stropu zasedacích místností a v kancelářích. Vždyť svítí plným světlem pěkně dlouho. A každý den.

stropní světlo

Zeptat se můžete jen tak ledabyle a s humorem. To abyste se necítili, jako neznalí světa a novinek. Ale rozhodně se za zeptání nestyďte. Vždyť můžete říci, že chystáte rekonstrukci elektroinstalace v celé Vašem firemním objektu. Proto sbíráte informace také o led panelech, které vidíte u nich. Na tom vážně nic není.

Teprve potom se rozhodněte pro nejvýhodnější variantu osvětlení.
Ty LED panely Vás oslovily, viďte? Vydávají tolik světla, a přitom provoz nevyjde draze. A pro Vaše prostory jsou, jak dělané. Velké plochy, ve kterých bude osvětleno každé zákoutí. A pořád hrají velkou roli také ty finance. Už jen zkratka LED u osvětlovacích panelů Vás musí pomalu přesvědčovat o tom, že do toho půjdete. Jasně. Takové osvětlení bude pro Vaše prostory nejvýhodnější.