220V, Plynový Gril BBQ trouby, multi-funkce 3-řádek kachna zařízení z nerezové oceli pečené troubě plynové kuřecí strávnících
220V, Plynový Gril BBQ trouby, multi-funkce 3-řádek kachna zařízení z nerezové oceli pečené troubě plynové kuřecí strávnících
Sku: w855
(0 Recenze)
Nové

30 859.18 Kč 34 287.98 Kč

Popis:

Komerční plynu kuřecí strávnících Plynový Gril BBQ trouby, multi-funkce 3-řádek kachna zařízení z nerezové oceli pečené trouby 220V

Obrázek ukazuje

Parametry výrobku:

Název: plyn grilované kuřecí trouby

Model: JGT-3P

Produktové číslo:GL1227

Napětí: 220V

Horké výkon: 62000w/Ventilátor výkon 0,2 kw

Čistá hmotnost: cca 77kg

Produktu velikost: 1200*550*730mm

s anglický návod:ano (vyžaduje popis)

Pokud zvolíte "prodávající způsob dopravy" (368.42 usd), pomůžeme vám zajistit přepravu po moři a doručení na vaši nejbližší přístav!

V případě přepravy po moři, po příjezdu určení přístav, kupující muset zaplatit určení přístavních poplatků (např. poplatků za manipulaci v terminálu, dokumenty, poplatky, skladovací poplatky, ect), daňové udělat, celní odbavení a vyzvednutí zboží.

Pokud si vyberete DHL / ARAMEX/ FEDEX,TNT ,UPS, ATD, pomůžeme vám zařídit zásilku prostřednictvím mezinárodní expresní a dodání přímo na vaši adresu(SLUŽBA DVEŘÍ KE dveřím)!

1)V zájmu ochrany vašich položek a vyhnout se jakékoli škody z přepravní proces, Když obdržíte balíček, Kupující by měl zkontrolovat balíčku / zboží pečlivě před podpisem převzetí zboží.

Pokud tam jsou nějaké škody, prosím, kontaktujte vaše místní ARAMEX / DHL / Fedex se zeptat stížností a reklamací, NEBO prosím, kontaktujte nás, do 24 hodin.Pak se fotografie pro poškozené stroje a balíček, okamžitě poslat zprávu na nás, my vám pomůže opravit problémy.

2)Jak známo, každá země má své celní politiky,za normálních okolností ,poté, co jste platbu ,můžeme deklarovat nižší cenu na faktuře ,snížit platit pro celní tarify , nejsme zodpovědní za jakékoli cla nebo dovozní daň.

3)pokud máte nějaký problém, o produktu, nebo lodní dopravy, Prosím, dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém.Chápeme obavy a frustrace můžete mít, a bude dělat naše snaha vyřešit otázky.

4)vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro náš obchod, Pokud jste spokojeni s naším produktem a naše serveru ,po potvrzení této objednávky, Prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězd, budeme vám "PERFEKTNÍ 5 HVĚZD",

Když jste kurz přepravní doby součástí vezměte prosím mezinárodního tranzitu v úvahu.Vaše uznání, bude nás jistější, jak rozvíjet podnikání a sloužit vám lépe.

Štítky: toolset, kryt maker, bind, kachna gril, gril, trouba, papír řezacím, kuřecí grill, trouba pečené, kuřecí trouby, kuřecí grill stroj.

 • Certifikace: Další
 • Napětí (V): 220V
 • Název produktu: plyn grilované kuřecí trouby
 • Rozměry Výrobku: 1200*550*730mm
 • Výkon (W): 62000w/Ventilátor výkon 0,2 kw
 • Čistá hmotnost: o 77kg
 • s anglický návod: ano (vyžaduje popis)
 • Číslo Modelu: JGT-3P
 • Značka: LZHZXY
 • Funkce: plyn grilované kuřecí trouby
 • Číslo výrobku: GL1227
 • Příslušenství: Další