Původní Youpin Phi Rty Zhirui Nastavitelná Barevná Teplota Smart Downlight S Mi Domů Aplikace Wi-Fi Remote Control
Původní Youpin Phi Rty Zhirui Nastavitelná Barevná Teplota Smart Downlight S Mi Domů Aplikace Wi-Fi Remote Control
Sku: w840
(0 Recenze)
Nové

419.56 Kč 591.00 Kč

Popis:

Původní Youpin Phi Rty Zhirui Nastavitelná Barevná Teplota Smart Downlight S Mi Domů Aplikace Wi-Fi Remote Control

● Teplota barev a jas lze nastavit ● Seskupení pro kontrolu realizovat inteligentní ovládání celého domu, osvětlení

● Můžete nastavit časovač, vypínač světla, již nejsou omezeny na zdi vypínač

● Splňuje LEDU photobiological bezpečnostní požadavky pro bezpečnější ochranu očí

● Životnost 15000 hodin, má dlouhou životnost

● Vysoké teploty a odolnost proti vlhkosti

● Ke stažení Xiaomi aplikace, skenování QR kód na manuál Produktu Fotografie, Aby Proces

Nákup na vědomí 1. po obdržení balíku do 7 dnů, můžeme přijmout, vrátit se zpět a vrácení peněz za problém kvality ;Více než 7 dní, jsme dodávky záruka na opravu nebo výměnu; 2. když obdržíte pozemku, s cílem chránit své zájmy, prosím, ujistěte se, že natáčet video při otevření zásilky, takže pokud je položka ztracena nebo obalu vzhled je poškozen, kupující může poskytnout důkazy o čase.Pokud nemůže poskytnout otevření zásilky video , nebudeme provádět žádnou odpovědnost za to; 3. o vnější obal, garantujeme, že produkty jsou 100% originální , ale výrobce má právo změnit ,takže vzhled a obalový design se mohou měnit bez předchozího upozornění, zároveň jsme se také nebude provádět žádnou odpovědnost; 4. pokud umístíte objednávku, uveďte, že souhlasíte s výše uvedenými podmínkami.Vnější obal v dobrém stavu, ale produkt maloobchodního balíčku, vytlačováním deformace, ale nemá vliv na použití výrobku, je normální. 6. Balíček garantujeme produkty jsou 100% originální , ale výrobce má právo změnit ,takže vzhled a obalový design se mohou měnit bez předchozího upozornění, zároveň jsme se také nebude provádět žádnou odpovědnost 7. Povolení Jsme Xiaomi oficiální autorizovaný prodejce, Všechny naše výrobky jsou originální , lze zkontrolovat na oficiálních stránkách Xiaomi 8. Instalace Kupující musí mít DIY schopnosti, jako je například nainstalovat operační systém, aby se zabránilo instalaci problémy . 9. Ruský Kupující ruské politiky , prosím, potvrďte vaše celé jméno . 10. Celní Daní, Aby se zabránilo vysoké daně , všechny naše výrobky se prohlásit hodnotu nižší než USD10 11. Lodní Způsob, jak Výchozí logistiky je www.powerrex.cz Standardní Lodní dopravy ,prosím, zkontrolujte, zda :activities.www.powerrex.cz/www.powerrex.cz_shipping.php 13. Doba zpracování Tři dny, svátky odložit automaticky 14. On čas Dodání60 dní Dlouhá vnitřní doprava je ovlivněna mnoha nečekaných věcí , pokud produkty nedorazí v 60days , prosím, dejte nám vědět, jak prodloužit ochranu času nebo vrácení peněz Zákazníkovi Pozornost:

Centrum Nápovědy: Druh Tipů: 1. Barevný Displej a světlo natáčení bude mít vliv na barvu výrobků, obrázky pouze pro referenční účely, s výhradou naše dostupné produkty 2. Povrch Poškrábat Všechny Xiaomi produkty musí být testovány před odesláním ven , povrch nuly, je normální 3. Hmotnost Založen na expresní společnost a naše váha výsledek, než poslal 4. Vzhled Výrobků, obrázky pouze pro referenční účely, s výhradou naše produkty k dispozici 5. Balíček Rozbité Dlouhé mezinárodní lodní poškození a rozdrtit balíček , pokud jste zjistili, že je známky rozbalení, prosím, nepodepisujte .

Štítky: xiomi brána 3, mi inteligentní, chytré ponožky wifi, qiomei dálkové ovládání, mi inteligentní zásuvka, mi plug, xiaomi chytrý žárovka plug, akara smart plug, fi, wi router, youpin.

 • Značka: Xiaomi
 • Certifikace: CE
 • Plug Typ: USA Plug
 • Rychlost: 3.5 W
 • Velikost: 89x89x47mm
 • Číslo Modelu: Youpin Nastavitelný
 • Gyro: Youpin WiFi
 • Původ: KN(Původu)
 • Stupnice: 1
 • Stav Sestavy: Ready-to-Go
 • Max Rychlost: Youpin Downlight
 • Kontrolní Kanály: 2 Kanály
 • Funkce: Magnetické
 • Napětí: 220-240v