Vlasové Doplňky Gold/Silver Jemné Kamínky Čelenka Hřeben Svatební Svatební Vlasové Ozdoby Pšenice Tvar Nevěsta/Denní Hlavy Hřeben
Vlasové Doplňky Gold/Silver Jemné Kamínky Čelenka Hřeben Svatební Svatební Vlasové Ozdoby Pšenice Tvar Nevěsta/Denní Hlavy Hřeben
Sku: w644
(0 Recenze)
Nové

293.87 Kč

Popis:

Množství:1 ks; Velikost: 8*17cm Barva:zlatá/stříbrná Materiál: drahokamu,cooper drát vinutí; Všechny naše svatební čelenka jsou vyrobeny s materiálů nejvyšší kvality k dispozici a soupeřit s high-end značkové kousky, které stojí stejně jako 3-4 krát (nebo více)

Představte si, že jdete uličkou oblečený do devítky v svatební oblečení, které trvalo měsíce plánování k dokončení.

Zažít svatební obřad, který si budete pamatovat po zbytek svého života, musíte mít kompletní oblečení, ne?

Tento krásný obleky všechny nevěsty.

Tento svatební hřeben je snadno připojit ke krku, takže to nebude přidávat problémy na jakékoli přípravy plánů již nastaven do kamene.

Tak proč ne dát sebe auru vznešenosti na váš velký den?Tento svatební hřeben dokončí vzhled, který hledáte na největší den svého života.Vezměte Prosím Na Vědomí:

Svatební hřeben neobsahuje žádné příslušenství, jako jsou rukavice, svatební závoj a krinolína petticoat ( ukázal na obrázky).

Po 24 hodin od objednávky,změny velikosti/barvy a další požadavky jsou nepřijatelné. (víš, že šaty byl taliored,prosím, laskavě pochopit).

Pro daň, která závisí na vaší vlastní , nebudeme účtovat daň.Potřebujete platit daň, pokud vaše vlastní řekl, že mají daně.Díky.Nepřijímáme vrátit šaty, protože daně

Štítky: černá manželství, svatební korálkové čelenky, svatební čelenky kameny, diy filigránové, svatební oboustranné čelenky, květinovými hlavy věnec, levné svatební čelenky, květina z juty, květinovou girlandu, čelenka, svatební čelenky čelo.

  • Materiál: Další
  • Číslo Modelu: HS-J5662
  • Typ: čelenka
  • Název Oddělení: Dospělé

Související produkty