50KS/lot LC/PC OM4 optický Adaptér LC Optické vlákno spojka LC/APC optické příruba LC konektor
50KS/lot LC/PC OM4 optický Adaptér LC Optické vlákno spojka LC/APC optické příruba LC konektor
Sku: w225
(0 Recenze)
Nové

1 045.63 Kč

Popis:

50KS/lot LC 2* Duplex SM optický Adaptér LC Optických vláken, spojky LC APC optické příruba LC konektor

Specifikace

Konektory - dva LC Duplex (samice) na dvě LC Duplex (žena)

Tělo materiál - Polymer

Montáž - volně stojící nebo přepážky, SC Simplex díra stopy

Zarovnání rukáv materiál - Zirkony Keramika

Programy - Duplex

Přesnost - Singlemode

Barva - Modrá

Vložný útlum (IL)- Trvanlivost-

Provozní Teplota - -4 ° C až +75 ° C (+25 º F až +165 ° F)

LC/APC 2*Duplex LC/UPC 2*Duplex

LC/UPC OM3/OM4 2*Duplex LC/PC, MM 2*Duplex

LC/UPC OM4 2*Duplex

Zásilky : 1.Všechny objednávky budou okamžitě zpracovány a budou odeslány do 3~5 dnů po zaplacení je potvrzeno Dovolené prodloužena. 2.My jen loď položky na potvrzené objednávce adresu, tak prosím ujistěte se, že vaše objednávka adresa odpovídá vaší dodací adresu. 3.Fakultativní lodní způsoby: China Post Air Mail, HongKong Post Air Mail, ePacket, EMS, DHL, Fedex, UPS, atd 4.EMS obvykle trvá asi 6 až 13 dní, více či méně.Pokud pro vzdálené oblasti, bude to trochu delší dobu; Pokud pro kupující, celní důvod, bude to trochu delší dobu 5.DHL, UPS, TNT, FedEx obvykle trvá asi 4-6 dní, více či méně.Pokud pro vzdálené oblasti, bude To trochu delší dobu; Pokud pro kupující, celní důvod, bude to trochu delší dobu. 6.Můžete sledovat zásilku s sledovací číslo na webových stránkách: Platba: přijímáme Podmíněná.Můžete Platit přes Alipay, Visa, MasterCard, Western Union, Paypal nebo Bankovním převodem na www.powerrex.cz.Tipy: Pokud je váš náklad váží až 20 KG nebo vyšší, nebo potřebujete větší množství, prosím kontaktujte nás, nebo e-mail na nás, zajistíme vám nové balení specifikace, a snažit v našich silách, aby ušetřit náklady na dopravu za vás Záruka: poskytujeme 6-12 měsíční záruku.Pokud je zboží vadné, upozorněte nás prosím do 3 dnů od doručení.Všechny položky musí být vráceny v původním stavu, aby vznikl nárok na vrácení peněz nebo výměnu zboží.Položky vrácené po 15 dnů od doručení jsou způsobilé pouze pro opravy.Kupující je odpovědný za veškeré přepravní náklady.Při nákupu, to znamená, že kupující dal tichý souhlas k politice.Pokud další informace, prosím, neváhejte nás kontaktovat, budeme s vámi pracovat na dosažení win-win.Ohlasy: Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Zpětná vazba je pro nás velmi důležité , žádáme vás, abyste nás kontaktovat předtím, než dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět, Kontaktujte Nás:

Štítky: počítač dvd, cd laptop, qlogic, pcie sfp, optický jumper, rtl8153, roztavit kov, kelímek pro odlévání, pc spdif, adaptér pro cd rom.

  • Vlákno Typ: Single mode Multimode
  • Značka: PACBTECH
  • Položka Délka: 1m
  • Typ: Simplex Vlákno zpracování
  • Velikost: 125(L)X 70(H)X29(W
  • Návrat ztráta : Velký než 45dB
  • Kompatibilní: Slévárna
  • Jméno: LC Vlákna adaptér
  • Číslo Modelu: LC Vlákna adaptér
  • Průchozí Útlum: méně než 0,2 db
  • Typ Konektoru: LC/APC