RETRO LUCKY HORSE OZDOBY KREATIVNÍ KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK DÁRKOVÉ VÍNO KABINET SOCHA STUDOVNA ČÍSLO DOMŮ DEKOR KONĚ ŠTĚSTÍ DÁRKY
RETRO LUCKY HORSE OZDOBY KREATIVNÍ KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK DÁRKOVÉ VÍNO KABINET SOCHA STUDOVNA ČÍSLO DOMŮ DEKOR KONĚ ŠTĚSTÍ DÁRKY
Sku: w1315
(0 Recenze)
Nové

967.86 Kč 1 152.15 Kč

Popis:

vítejte v mém obchodě, O Nás Přečtěte si více o tom, kdo jsme a za co stojíme.Přesvědčeni o nákup od renomované společnosti, s mnoha spokojených a věrných zákazníků.zelí štěstí, že socha je v dobrém stavu, a byl vytvořen zručnými řemeslníky v tradičním stylu s jemnou řemesla .To je velký kus cenné sbírky, a cenné osobní změnu nebo velmi dobrý dárek.na ruční práce je velmi jemné s neuvěřitelnými detaily.Nenechte si ujít šanci, aby si to .Přejeme vám hodně štěstí!Ctí Zákazníci: Vítejte v našem obchodě a užijte si nákupy v "Úsměv".Našli jsme být zajímavá příležitost k prodeji různé druhy sběratelské předměty a Starožitnosti v zahraničí na pravidelném základě.I když jsem tu nový, ale chápeme, Poctivost a Upřímně je více důležité pro kdekoli.Naše rodina Zahájení podnikání v Pekingu a Tibetu, Protože mnoho let těšit také na sbírku ze všech stran.V mém obchodě, existuje mnoho skvělých položky, které jsou na vás čeká, zabývající se především externí hodnota z kolekce silver, soch, dodávek a příslušenství, jako jsou staré rodinné ozdoby řemesla.Budu se snažit co nejlépe, aby jim nabídnout jeden po druhém, a vítejte zapojte se do soutěže a důvěru, objednávku !

Značka: WSHYUFEI Produktu: Kůň, Dekorace, Materiál: pryskyřice

Prodej metoda: 1KS

Zásilka 1, Všechny objednávky budou rozeslány během 1-2 pracovních dnů po ověření vaší platby. 2, Náš obvyklý způsob dopravy patří: 4PX, China Post , Singpore Post, E-paket(USA), Posti Finland (Rusko), DHL(hmotnost více než 1,5 kg) . 3, Logistické informace mohou zpoždění 3-5 dnů, pls, nebojte se, vaše zásilka je na nejvyšší rychlost dopravy.

4, Prosím, uvést správnou doručovací adresu, přesné psč , dodací adresu, je velmi obtížné změnit po zásilka je odeslána ven.A Rusko zákazníkovi je třeba poskytnout plné jméno. 5, doba Dodání závisí na destinaci a další faktory. 90% balíček dorazí v 9 - 25 dnů.To trvá až 45 dní, někdy.

Platba 1, přijímáme Podmíněná Zde všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné Úschovy platby procesoru.

2, Pokud splňujete nějaký problém s paymant, můžete navštívit: návratová Politika 1, Pokud položky jsou rozbité nebo poškozené, když obdržíte, prosím, kontaktujte nás, budeme znovu odeslat nebo vrátit peníze. 2, Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky, prosím, kontaktujte mě ihned.Budeme se snažit v našich silách, aby vám dobře sloužit.Zpětnou vazbu, Vaše spokojenost je naším jediným cílem.Pozitivní komentář je pro nás velmi důležité.Jsme upřímně doufám, že si můžete nechat nás pozitivní komentář a Prováděcí Prodávající Hodnocení.

Štítky: bronzové sochy zahradní, bronzová socha pantera, dekor tam, kde mrtví, sculptur, cizí sochařství, rodin, výzdoba sochařství, umění sochařství zdi, podlaha sochařství, taxidermia.

  • Styl: Nové Klasické/Post-moderní
  • Téma: Zvíře
  • Materiál: Pryskyřice

Související produkty