Moderní led železa krystal led závěsné osvětlení e27 přívěsek světlo luminaria pendente průmyslové lampa moderní led lustr ložnice
Moderní led železa krystal led závěsné osvětlení e27 přívěsek světlo luminaria pendente průmyslové lampa moderní led lustr ložnice
Sku: w12424
(0 Recenze)
Nové

4 874.16 Kč

Popis:

Fotografování

Fotky z lampy a lucerny prodal jsou přijímána v naturáliích.Vzhledem k rozdílům v fotografické vybavení, technologie, úhel, světlo a displej počítače, některé barevné rozdíly mohou být způsobeny.Prosím, nechci přijmout barevný rozdíl problém rodiče, aby koupit opatrně, aby se tento druh transakce, spory nemohou být použity jako důvod pro návrat, prosím, pochopit,"

doba dodání

Kupující doručí zboží do 48 hodin po zaplacení je vyroben.Zvláštní okolnosti (právní svátky / vlastní výrobky / skladem, oblíbené produkty, atd.) způsobí zpoždění v dodání.Proto se prosím obraťte na naše prodejní personál před natáčením, jestli jsou produkty k dispozici, aby nedošlo k prodlení vaše dekorace období.Děkuji"

Poškozené Reedice

I když na obalech našich výrobků, je velmi silný, vzhledem k doručení třetí osobě, pro dálkovou přepravu a distribuci, tam je určité riziko.Je nevyhnutelné, aby zmáčknout lampy, zejména stínidla ze skla výrobky.Pokud zjistíte, že stínidlo nebo příslušenství jsou poškozeny, když obdržíte zboží, prosím, kontaktujte nás a poskytnout fotografie poškozených částí.Budeme odeslat dobré příslušenství vám express. (prosím odmítnout podepsat)"

Jsme bude zodpovědný za naše služby a produkty.Budeme vám dát uspokojivou odpověď do nějaké rozumné problém.Pokud to je problém, jsme ochotni řešit.

Pokud tam je větší klid, upřímnost a tolerance mezi sebou, snažte se myslet v jiné pozici a věřím, že jakýkoliv problém bude vyřešen snadno.

Nákladní popis

Kupující si může vybrat dva způsoby platby: platbu předem nebo odstoupit od smlouvy.A: platba předem znamená, že poté, co kupující a prodávající určil poštovné, kupující nejprve zaplatí poštovné do naší továrny, které budou shromažďovány a zaplatil express company v naší továrně.B: kupující zaplatí express společnost přímo dodáním zboží.

Způsob platby

Důrazně doporučujeme, Alipay transakce.Bezpečný a bezpečné.Uživatelé, kteří nelze použít Alipay může kontaktovat náš bankovní převod.

Dopravní pokyny

Existují dva způsoby, jak dodat zboží: logistiky a expresní doručení

A: výhodou logistika je, že nákladní doprava je levná, ale nevýhody jsou, že čas je trochu pomalejší a budete muset jít až do depa vyzvednout zboží.Poté, co zboží dorazí, bude kupující informovat telefonicky požádat kupujícího, aby se zeptal na dodací adresu a telefonní číslo, a pak mít ID kartu přijímače vyzvednout zboží.

B: výhodou expresní doručení, je, že dopravní rychlost je rychlý a dodávka dveří-na-dveře.Nevýhodou je, že nákladní doprava je poměrně drahé.Takže pokud dodávka není naléhavé, obecně se doporučuje posílat logistiky.Expresní doručení v zásadě (pokud je v rozsahu dodávky I)"

Dobu přepravy

Tyto tak-zvané dobu přepravy se vztahuje pouze na normální čas příjezdu po naší dodávky.Nicméně, vzhledem k velmi malému počtu nepředvídané nehody, zpoždění může nastat příležitostně.V tomto případě, slibujeme, že budeme plně spolupracovat při vyšetřování, sledování a naléhání, ale nemůžeme to zaručit úplně.Kupující nemůže vzít to jako základ špatné komentáře a stížnosti.

Expresní dodání: do 5 dnů u měst nad krajské úrovni; 5-7 dní v odlehlých oblastech nebo na vesnicích. (jen velmi málo oblastí, o door-to-door doručení)"

Logistika: Střední / jižní provincií: 1-3 dny pro přímé dodávky; 5 dní pro tranzitní oblastí.

Severní / Západní Provincie: 5-7 dní pro přímý přístup; 7-10 dnů pro tranzitní oblastí.

Pokud jste obdrželi zboží více než 8 dnů po dodání, kontaktujte nás prosím v čas na šetření a následná-up

po-prodejní servis

Naše továrna slibuje: dvou letá záruka.Od data nákupu, výrobek může dostat tři-rok záruka (kromě pro zdroj světla) v případě elektrické poruchy při normálním používání.Záruka působnost je omezena pouze na opravu nebo výměnu vadného příslušenství"

Záruční servis je k dispozici za následujících okolností: a. poškození v důsledku nesprávného použití a instalaci napájecí zdroj; B. poškození způsobené nesprávným používáním nebo nesprávné opravy nebo modifikace.C.Škody, způsobené nesprávným nebo nedbalým používáním nevhodného příslušenství.D.Škody způsobené jiné nehody"

Montáž lampy

Teplé tipy: lampy jsou elektrické výrobky, v zájmu zajištění bezpečnosti, prosím, najmout profesionální elektrikáře, aby průvodce instalací lampy a lucerny!

Štítky: konektor 17 00mm, případě, že telefon redi 5, oxid golf r mk6, c1905 reproduktor, baseul sledovat novinky, buckle boot podpatky, kryt 1m e87 lci, víčko světlé ženské, brazilské vlády.

 • Zdroj Světla: LED Žárovky
 • Napájecí Zdroj: AC
 • Technics: Kované
 • Základní Typ: E27
 • Je Žárovky Zahrnuto: Ano
 • Styl: Moderní
 • Materiál: Měď
 • Certifikace: CCC
 • Osvětlení Prostoru: 15-30square metrů
 • Počet zdrojů světla: 6
 • Typ Instalace: Kabel Přívěsek
 • Záruka: 1
 • Typ Přepínače: Senzor
 • Je Stmívatelné: Ano
 • Napětí: 220V
 • Původ: KN(Původu)
 • Číslo Modelu: 2
 • Značka: NoEnName_Null
 • Dokončit: Kartáčovaný Nikl
 • Místo: Salon
 • Stínidlo Barva: červená

Související produkty