DC 12v RF bezdrátové dálkové ovládání přepínač 1 kanál Inteligentní rodinný systém 1 přijímač
DC 12v RF bezdrátové dálkové ovládání přepínač 1 kanál Inteligentní rodinný systém 1 přijímač
Sku: w1200
(0 Recenze)
Nové

89.31 Kč 108.92 Kč

Popis:

Aplikace rozsah:

Tento produkt je obvykle aplikován na multi-kanál, elektrické okna a dveře, obyčejný elektronický zámek, spínač, elektrické garážová vrata, okna, zdvihací zařízení ,průmyslová automatizace a řízení, všechny druhy anti-krádeže alarm ,zabezpečení a dalších oborů .Dálkový ovladač podporuje použití tvoří kompletní sadu bezdrátové inteligentní systém dálkového ovládání .To má širokou škálu použití.

Specifikace:

Provozní Napětí: DC12V

Provozní Proud: 6Ma

Provozní Frekvence: 433 MHz ( Frekvence 433 MHZ )

Provozní Teplota: -10C ~ +60C

Citlivost přijímače: -105dBm

Výstupní Napětí: AC / DC (volitelné)

Výstupní Proud: 10A

Kód :Učení kódu .

Velikost: 55*32*16 mm

Výstup pracovní způsob:

Self-zamykání: Připojte jumper 1 s vysekávání szp. ( Self-zamykání ovládání režimu :Stiskněte vypínač je na zatížení, stiskněte stejné spínač opět je odpojit zátěž .Třeba jeden kanál, přepínač a jeden tlačítka dálkového ovladače.)

Jog---vysekávání szp není obsazena, jumper 1 a jumper 2 ne připojit buď.Stiskněte vypínač je na zatížení ,uvolnit je, aby odpojit zátěž.Také je třeba jeden kanál, přepínač a jeden tlačítka dálkového ovladače.)

Inter-zámek------- Připojte jumper 2 s vysekávání cap (Stiskněte vypínač je na zatížení , stiskněte další spínač k odpojení zátěže . (Třeba jeden kanál, přepínač a 2 tlačítka dálkového ovladače.)

Učení a odstranit metodou:

1 .Tam je učení tlačítko na ovládacím panelu dotykový spínač, tlačítko se používá k učit se a odstranit kód.

2 .Stiskněte a podržte učení tlačítko po dobu tří sekund.Když kontrolka bliká, jsme se vstoupit do učení státu.Stiskněte libovolné tlačítko na dálkovém ovladači, aby vysílal signál, kontrolka bliká dvakrát a vypnutí .To znamená, naučíte to úspěšně.

3 .To může učit více než 12 KS 2262 nebo 1527 čip s různými kód bezdrátové dálkové ovládání.

4. Odstranit dálkové ovládání metoda: stiskněte a podržte učení tlačítko přibližně 8 sekund, indikátor se změní na off, pak kód, který jste se naučili předtím, než budou odstraněny.

Vážení přátelé, prosím, na vědomí, že toto je přijímač.To musí být uzavřeno s dálkovým ovládáním.a to nemůže být použita samostatně

Balení Obsahuje:

1 x Přijímač

Štítky: ir spínač, rádio retro usb, reproduktor microlab, bose ovládání, 12 volt bezdrátové dálkové ovládání systému, rc vysílač usb, 18650 rádio, 3 gang smart switch nás, 4 kanál bezdrátové dálkové ovládání systému, crystal rc.

  • Značka: STOLETÍ AOKE
  • Číslo Modelu: MYYKG-746
  • Kanál: 1
  • Použití: Univerzální
  • Bezdrátová Komunikace: RF
  • Balíček: No
  • Frekvence: 433 MHz