ZIYOUHU 6X24 Vojenský Dalekohled Full-kovové Teleskop Hd Vysoce Kvalitní Dusíkem vodotěsný dalekohled s Kožená Taška černá
ZIYOUHU 6X24 Vojenský Dalekohled Full-kovové Teleskop Hd Vysoce Kvalitní Dusíkem vodotěsný dalekohled s Kožená Taška černá
Sku: w11626
(0 Recenze)
Nové

2 819.06 Kč

Popis:

ZIYOUHU Tým slibuje, že vám bude přijímat objednávky, jakmile dokončíte platbu;

Jakmile balík potvrdil ztratil, budeme znovu odeslat nebo vrácení peněz, prosím, nedělejte si starosti.

Pokud máte nějaký problém, prosím, kontaktujte nás poprvé, budeme řešit za vaši spokojenost.

Informace o sledování normálně aktualizace po 7 dní, pokud jste se starat, prosím, neváhejte nás kontaktovat.

Doprava

Nejsme zodpovědní za nedoručitelné adresy.Vyhrazujeme právo účtovat přepravní poplatek opět za vrácené zboží z důvodu špatné adresy.

Položka bude odesláno do do 120 hodin po jasné platby (kromě víkendu a dovolené).

Občas může zpoždění kvůli váš místní Zákaznický odbavení.Pokud ne získat bod po 60 pracovních dnů, prosím, kontaktujte nás to vyřešit.

Nejsme zodpovědní za clo nebo daně z vaší zemi.

Návrat

1) Pokud z nějakého důvodu nejste spokojeni s našimi službami, nebo kvalitu výrobku, kontaktujte nás, prosím, do 3 dnů po

dostanete balíček, můžete se vrátit výrobků k nám v původním obalu a my vám vrátíme peníze poté, co jsme si balíček! (Náklady na dopravu se nevrací a vy byste měli odpovědný za zpáteční adresou).

2) i když jsme vyzkoušet každou položku a jsou baleny profesionálně, několik položek(méně než 0,1%), může být poškozen během dopravy.Jste vítáni, kontaktujte nás do 3 dnů po obdržení vašeho balíčku o výměnu.

3) Některé položky mohou být rozděleny způsobené nesprávným používáním, jsme vždy rádi, nabídnout nějaké užitečné služby opravy.Samozřejmě, můžete zaslat rozbité zboží zpět k nám a my vám pomůžeme situaci vyřešit a účtovat přiměřené opravy poplatky.

Zpětná vazba

Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, vaše pozitivní zpětná vazba a 5 star chvála bude vysoce ocenil.

Pokud ne, prosím neváhejte a kontaktujte nás, budeme se snažit v našich silách, pracovat na problémy pozitivně.

Jiné Politiky

Nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo dovozní daň.

Veškeré zboží bude zabaleno bez retail box

Necháme pozitivní zpětnou vazbu po obdržení platby.Prosím, kontaktujte nás, pokud nejste spokojeni s položkou po obdržet.

Všechny e-maily budou zodpovězeny do 1 pracovního dne.Pokud nechcete dostávat naše odpověď, prosím, laskavě znovu poslal svůj e-mail a my vám odpovíme vám co nejdříve.

Prosím všimněte si: nejsme zodpovědní za celní konfiskace nebo trestání vzhledem k cílové země, je místní Zákony nebo předpisy.

Štítky: ance kůže, sr2ez, praktica dalekohled, recurve kůže, telescop, taška s vodítku, dítě dalekohled, hledáček 6x24, binokulární profesionální, mrzutý.

 • Značka: ZIYOUHU
 • Prism materiál: BAK4
 • Číslo Modelu: 6x24
 • Usnesení: 7.5"
 • Barva: Černá
 • Typ: Dalekohled
 • Zorné pole: 145M/1000M
 • Exit žák vzdálenost: 13,5 mm
 • Exit Žák průměr: 4mm
 • Průměr Čočky: 24mm
 • Poměr: 6X

Související produkty