10 ks FTDI Základní Breakout USBTTL 6PIN 5V Modul Fio/Pro/RGB/Lilypad Program Downloader MWC MultiWii Mini USB
10 ks FTDI Základní Breakout USBTTL 6PIN 5V Modul Fio/Pro/RGB/Lilypad Program Downloader MWC MultiWii Mini USB
Sku: w1150
(0 Recenze)
Nové

801.65 Kč 1 002.06 Kč

Popis:

MWC MultiWii Lite /SE Flight Control Board config Umístil MINIUSB FTDI Basic USB Frimware PRGMR FZ0112

Popis:

S miniusb kabel,aby se provoz dříve.

FTDI Základní 5V USB na TTL nahrát nástroj, může být spojen s MultiWii letu řídicí desce přímo, snadno aktualizovat nebo změnit.

Toto je nejnovější revize našeho FTDI ZÁKLADNÍ.To nyní používá SMD 6-pin header na dně, který je menší a kompaktní.Funkčnost zůstala stejná.

To je základní breakout board pro FTDI FT232RL USB na sériový IC.Pinout této desky odpovídá FTDI kabel pro práci s oficiální a klonovaných 5V desky.To může být také použit pro obecné sériové aplikace.Hlavní rozdíl u této desky je, že to přináší DTR pin oproti RTS pin FTDI kabel.DTR pin umožňuje cílit na auto-reset, když se nové Skici je stáhnout.To je opravdu pěkná vlastnost mít a umožňuje skica ke stažení, aniž byste museli zmáčknout tlačítko reset.Tato deska bude automaticky resetovat jakákoliv deska, která má reset pin vyveden na 6-pin konektor.

Piny označené BLK a ZEL odpovídají barevné dráty na FTDI kabel.Černý drát na FTDI kabelu je GND, zelená je CTS.Pomocí těchto BLK a ZEL kolíky sladit FTDI základní deska s váš cíl.

Tato deska má TX a RX Led diody, které dělají to trochu lepší používat přes FTDI kabel.Můžete skutečně vidět, sériový provoz na Led zkontrolujte, jestli deska funguje.

Tato deska byla navržena tak, aby snížit náklady na vývoj a zvýšit snadnost použití (auto-reset funkci kameny!).Naše desky a LilyPads použít tento typ konektoru.

Jednou z příjemných vlastností této desky je jumper na zadní straně desky, který umožňuje desce, které mají být nakonfigurován tak, aby buď 3.3 V nebo 5V (napájení výstup a IO úrovni).Tato palubě lodi výchozí 5V, ale můžete snížit výchozí stopy a přidat pájecí propojky, pokud potřebujete přepnout na 3.3 V.

Obsah Balení:

10 x MultiWii Letu Řídicí Desce config Umístil FTDI Basic USB Programátor Frimware

10x mini USB kabel

Štítky: si4703, lilypad, usbttl, FTDI Základní, ttl max232, ttl usb, alcatel baterie tli020f1, ft232rl ftdi ft232 usb, arduino lilypad, 220v arduino.

  • Typ Položky: Modul
  • Značka: hongxinyuan
  • Číslo Modelu: FTDI Základní Breakout USBTTL 6PIN 5V Modul

Související produkty